ledmodules

Moduly které vyrábíme

 

Řízené napěťové LED moduly – 230V / 24V / 12V

Nejen na „obyčejné svícení lidem“ jsou naše LED moduly, vyrábíme také speciální LED moduly pro různá další použití, tedy se specifickou barvou světla pro akvaristiku (osvětlení akvárií), flóristiku (pěstování květin), osvětlení terárií, akvárií, a podobně.

Řízené moduly
jsou dalším produktem pro LED osvětlení které nabízíme, jedná se především o moduly které mají vlastní integrovaný předřadník.  Díky tomu vylepšení je možné přímé napájení LED modulu stejnosměrným napětím. Toto napětí (anglická zkratka DC) využíváme například ve vozidlech, v akumulátorech, ve fotovoltaických článcích, termo článcích, atd. tedy na tyto či obdobné zdroje elektrické energie napojit naše speciální řízené LED moduly
ANELUX.

 

LED moduly na zakázku

Ve zkratce řečeno, lze vyrobit různé variace (jak světelně tak rozměrově) všech zde uváděných LED modulů. Záleží především na časové náročnosti projektu pro který mají být moduly na zakázku navrženy a zhotoveny.

 

Proudové LED moduly

LED moduly dle tvaru
_____________________________________

Čtvercové LED moduly

Čtvercové LED moduly lze instalovat (nahradit stávající který dosloužil) do většiny venkovních i vnitřních LED svítidel s výkonem 10W a 20W.
Rozměry těchto sériově vyráběných modulů jsou 20x20mm a 45x40mm.

 

Obdelníkové LED moduly

Tyto moduly se používají především do hliníkových profilů, sádrokartonových profilů (podsvětlení dvojitého SDK stropu), nasvícení zboží v pultech či regálech, reklamních cedulích a poutačích, a podobně.
 Díky malým rozměrům a možnosti nekonečného napojení jsou tyto LED moduly velmi oblíbené u architektů, projektantů i domácích kutilů kteří využívají LED technologií pro osvětlení či světelné efekty v interiérech i exteriérech.

 

Kulaté LED moduly

Kulaté moduly samozřejmě nemusí být instalovány pouze do kulatých LED svítidel. Pokud je ve svítidle kvalitní odrazka či rozptylka, která světlo usměrní a rozptýlí, tak kulaté moduly nedělají nežádoucí bodový efekt. Samozřejmě pokud tento bodový efekt potřebujete, tak je kulatý tvar modulu nejlepším řešením.

 

Standardní moduly i další moduly osazované speciálními typy LED nejen pro výše uvedené využití, faunu i floru v umělém, outdoorovém, amatérském i profesionálním použití neustále inovujeme a zlepšujeme.
Vždy používáme to nejkvalitnější co výrobci LED nabízejí, nevyrábíme moduly z mnoho let starých LED chipů. Bohužel na trhu jsou výrobky s mnohdy i deset let starými LED které tomuto segmentu osvětlení dělají jen ostudu. Vývoj LED chipů se již dávno posunul za hranici použitelnosti pro kvalitní osvětlení i pro nejnáročnější uživatele.

Aby jsme mohli i nadále pokračovat v úspěšném vývoji a výrobě, uvítáme vaší zpětnou vazbu na LED moduly ANELUX.