ledmodules

Co je LED modul

LED modul

LED modul je v podstatě LED svítidlo, ale bez obalu.
Největší výhodou těchto modulů je, že si vyberete rozměrově a výkonově takový LED modul, aby šel nainstalovat do vašeho stávajícího svítidla.  Znamená to, že nemusíte kupovat a nahrazovat celé stávající svítidlo, ale velmi jednoduše z něj uděláte úsporné LED svítidlo díky tomuto modulu.
LED modul je vlastně součástka kterou lze kamkoliv nainstalovat a osvítit tak i místa doposud nemožná. V osvětlení se již kreativitě meze nekladou, neboli každý svého světla strůjcem.

 

Standardizované LED moduly

Vyrábíme moduly takových rozměrů, aby šli použít do nejvíce prodávaných LED svítidel východní výroby. Pro tento krok jsme se rozhodli z toho důvodu, že nám přijde škoda, aby se likvidovali „obaly“ od LED svítidel jen díky tomu, že jejich „originální vnitřnosti“  moc dlouho nevydrží, nebo mají brzy tak slabý výkon, že dělají LED svítidlům jen ostudu.

 

LED moduly na zakázku

Spolupracujeme s předními výrobci LED svítidel pro které vyvíjíme a vyrábíme LED moduly dle jejich potřeb a představ.
Jsme schopni na zakázku vyvinout a dodávat LED modul prakticky pro jakékoliv svítidlo.

 

LED moduly vyrábíme v ČR

Nedovážíme LED moduly od jiných výrobců, ale sami jsme výrobci. Tedy veškeré komponenty včetně LED chipů si sami vybíráme, navrhujeme celý modul a samozřejmě vyrobíme a osadíme.
Máme zázemí na veškeré kroky od návrhu až po konečný výrobek, díky tomu můžeme provádět úpravy a vylepšení rychleji a efektivněji.

 

Ukázka výrobků ANELUX